Ние използваме бисквитки за да може сайта да функционира пълноценно. Спазвайки директивата за електронните комуникации изискваме Вашето съгласие за използването на бисквитки. Прочети повече
Диагонално огледало Levenhuk Ra 2", 99%, (45133)

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 100 до 30000 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!

Диагоналното огледало Levenhuk Ra 2", 99% е оптична принадлежност, която създава изправено, но огледално изображение от ляво надясно при рефракторни и катадиоптрични телескопи. Това обикновено е необходимо при изучаване на наземни обекти. Диагоналните огледала са идеални за наблюдение на небесни обекти близо до зенита.
Диелектричното покритие на огледалото има отражателна способност 99%. Това прави изведеното изображение отчетливо, ярко и контрастно. Покритието също така предпазва от окисляване, което може да доведе до потъмняване на огледалната повърхност и намаляване на качеството на изображението.
Диагоналното огледало Levenhuk Ra 2", 99% може да се постави на телескопи с фокусиращо устройство 1,25" и 2". Комплектът включва адаптер 2"–1,25".
Характеристики:
Оптична принадлежност за рефракторни и катадиоптрични телескопи
Диелектрично покритие с отразяваща способност 99%
Дава ярка и контрастна картина, устойчиво на окисляване
Съвместимо с повечето телескопи с фокусиращо устройство 1,25" и 2"
Анодизирано алуминиево тяло
Комплектът включва:
Диагонално огледало
Защитни капачки – 2 бр.
Кърпичка за почистване
Адаптер 2"–1,25”
SKU | 9220 |
---|---|
Каталожен номер | 45133 |
Тегло | 0.600000 |
Производител | LEVENHUK |
Цвят | Черен |
Гаранция | 2 години / 24 месеца |
Промо | Промо |
Височина на продукта в см. | 11 |
Дължина на продукта в см. | 19.5 |
Ширина на продукта в см. | 12.5 |
Срок на доставка | 1 - 3 работни дни |
Баркод | 785104921771 |
Наличност | При доставчик |